nagłówek

Aktualności

powrót do spisu aktualności

Międzynarodowa Konferencja HEAL 2018

W dniach 07-09 czerwca 2018 roku, odbyła się międzynarodowa konferencja "HEAL 2018 - Słyszenie podczas życia", w miejscowości Cernobbio, we Włoszech.

Polski Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków prezentowany był w dwóch wystąpieniach. Mgr Grażyna Greczka w swoim referacie pt.: "15 lat działania Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków" przedstawiła główne cele i założenia polskiego programu oraz zaprezentowała najważniejsze wyniki i osiągnięcia jego działalności. Mgr Monika Zych przedstawiła pracę pt.: "AABR a OAE w skryningu słuchowym noworodków? przedstawiając wyniki programu pilotażowego z użyciem metody AABR przeprowadzonego w 3 szpitalach w Polsce na I poziomie referencyjności Programu.

Zarówno pani mgr Greczka, jak i pani mgr Zych zostały wyznaczone przez organizatorów Konferencji do pełnienia funkcji przewodniczących sesji dotyczącej badań przesiewowych słuchu u noworodków.

W konferencji wzięło udział ponad 550 uczestników z ponad 40 państw z całego świata. Zaprezentowano ponad 300 wystąpień ustnych oraz doniesień sesji plakatowej.

foto konferencja
foto konferencja
foto konferencja

powrót do spisu aktualności
aktualizacja: 2020-04-11